Kód pojišťovny

Žádost o poskytnutí informací podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím ze dne 12.3.2024

Předmět žádosti:

Žadatel požádal o poskytnutí informací o využívání terapie v rámci projektu Mindwell.

V detailu a dle struktury uvedené v žádosti.

Sdělená informace:

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (dále též „ČPZP“) hradí svým plnoletým pojištěncům terapii Mindwell na základě uzavřeného cenového ujednání se společností Mindwalk, s.r.o., které je zveřejněno na webových stránkách Smlouvy s Poskytovateli Zdravotních Služeb – E-přepážka ČPZP (cpzp.cz) po zadání IČO společnosti. Uzavření Dohody o ceně předcházela osobní jednání mezi ČPZP a společností Mindwalk, s.r.o. o možné spolupráci na projektu Mindwell.

Autorem programu je přední psychiatr a psychoterapeut prof. MUDr. Ján Praško Pavlov, CSc. Uzavření Smlouvy předcházelo podrobné seznámení se s metodami kognitivně-behaviorální metody psychoterapie a odbornými publikacemi k tomuto tématu. Zdroje jsou veřejně dostupné.

Více informací o samotném projektu k dispozici na https://www.cpzp.cz/online-reseni-deprese-nebo-uzkosti . Tuto službu v roce 2023 ČPZP uhradila 6 pojištěncům v celkové výši 17.748,- Kč a od počátku roku 2024 pak 25 pojištěncům v celkové výši 82.476,- Kč.

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.