Prohlášení

Informace zdravotního charakteru zveřejňované na stránkách serveru České průmyslové zdravotní pojišťovny, www.cpzp.cz, nejsou určeny jako návod pro diagnostiku nemocí či léčbu nemocí, ani jako návod pro správné užívání léčiv a prostředků zdravotnické techniky v individuálních případech. V případě jakýchkoliv zdravotních potíží, nemocí nebo nežádoucích účinků léku se vždy obraťte na svého lékaře.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna neodpovídá za škody a následky vzniklé uživateli stránek tím, že se v případě zdravotních potíží, poruch zdraví, užívání léku či použití prostředků zdravotnické techniky neobrátí na příslušného zdravotnického odborníka.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Česká průmyslová zdravotní pojišťovna si vyhrazuje právo, bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona.

Uživatel těchto stránek uděluje souhlas s využitím osobních údajů uživatelem poskytnutých, prostřednictvím některé z funkcí tohoto serveru, pro zasílání aktuálních informací týkající se České průmyslové zdravotní pojišťovny a za účelem nabízení obchodu či služeb provozovatele serveru, a to po dobu kdy bude uživateli těchto stránek zasílat či nabízet výše uvedené. Shromážděné osobní údaje nebudou poskytovány třetí straně. Uživatel má právo své osobní údaje z odběru aktuálních informací, nabízení obchodu a služeb kdykoliv odhlásit. Uživatel těchto stránek může kdykoliv svůj souhlas s využitím osobních údajů odvolat.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Česká průmyslové zdravotní pojišťovny zakázáno.