Osobní účet pojištěnce

Zajímá vás přehled o nákladech na vaše zdraví? Chcete si zkontrolovat kdykoliv, online a zdarma, jakou částku a za jaké výkony jsme hradili za vaši zdravotní péči?

Osobní účet pojištěnce

Všem našim pojištěncům umožňujeme online sledování osobního účtu pojištěnce. Zcela zdarma a kdykoliv. Stačí se bezplatně zaregistrovat do Elektronické přepážky ČPZP a to buď osobně na kterékoliv pobočce ČPZP, nebo elektronicky na webu Elektronické přepážky ČPZP.

V osobním účtu pojištěnce získáte přehled o vynaložených finančních prostředcích na zdravotní služby, které Vám byly uhrazeny. Informace můžete filtrovat, řadit, tisknout. Na osobní účet pojištěnce se dostanete z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu, nebo třeba prostřednictvím svého smartphonu nebo tabletu.

O osobní účet pojištěnce můžete ze zákona požádat na kterékoliv pobočce ČPZP nebo písemně, ale pouze jednou ročně. V Elektronické přepážce není žádné omezení, data si můžete zobrazovat kdykoliv.

Kromě osobního účtu pojištěnce můžete v Elektronické přepážce bezplatně využívat i další služby. Například SMS upozornění na preventivní prohlídky.

SMS upozornění je bezplatná služba, která umožňuje zasílání upozornění na blížící se preventivní prohlídku na Váš mobil. Už nezmeškáte svou preventivní prohlídku a uděláte tak něco pro své zdraví. Kromě upozornění na preventivní prohlídku připravujeme i další možnosti využití, např. upozornění na stav žádanek a další.