Oznámení ČPZP

Vážení klienti, na této stránce zobrazujeme všechna aktuální oznámení ČPZP.

Pobočka Rokycany
Vážení klienti, pobočka Rokycany bude ve dnech 26.9. a 27.9.2022 z provozních důvodů uzavřena. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Praha
Vážení klienti, Vaše požadavky rychleji odbavíme ve dnech úterý, čtvrtek a pátek kdy je návštěvnost pobočky menší. Prosíme, pokud to Vaše časové možnosti dovolí, směrujte Vaši návštěvu do těchto dnů. Rádi se Vám budeme věnovat a děkujeme za pochopení. Vaše ČPZP
Pobočka Liberec
Vážení klienti, pobočka Liberec bude dne 27.9.2022 z provozních důvodů otevřena až od 9:00 hod. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Čelákovice
Vážení klienti, pobočka Čelákovice bude až do odvolání z provozních důvodů otevřena pouze ve dnech pondělí a středa, vždy 8:00-11:30, 12:30-17:00 hod. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Kralupy nad Vltavou
Vážení klienti, pobočka Kralupy nad Vltavou bude až do odvolání z provozních důvodů otevřena pouze v pondělí a ve středu. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Ústí nad Labem
Vážení klienti, pobočka Ústí nad Labem bude dne 26.9.2022 z provozních důvodů uzavřena. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Frenštát pod Radhoštěm
Vážení klienti, pobočka Frenštát pod Radhoštěm bude dne 29.9.2022 z provozních důvodů otevřena pouze v době 8:00-12:00 hod. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Prachatice
Vážení klienti, pobočka Prachatice bude ve dnech 26.9. a 27.9.2022 z provozních důvodů uzavřena. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Hořovice
Vážení klienti, pobočka Hořovice bude ve dnech 27.9. a 29.9.2022 z provozních důvodů uzavřena. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Prostějov
Vážení klienti, pobočka Prostějov Mathonova (nemocnice) bude dne 27.9.2022 z provozních důvodů uzavřena. Klienti mohou využít k vyřízení svých požadavků pobočku Prostějov, Dukelská brána 5. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.