Kód pojišťovny

Slevy s ČPZP

Sleva 8% - 10% Platnost slevy je do 31.12.2023

Partner: Atis

Atis  je cestovní kancelář, zaměřená především na Českou a Slovenskou republiku a dále také na Německo, Itálii, Polsko, Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko. V nabídce má téměř 500 pobytových míst s informacemi a fotogalerií k jednotlivým pobytům. Všechny pobyty  jsou pojištěny proti stornu (pobyt nenastoupen, příp. přerušen, včetně nezaviněné ztráty zaměstnání). Slevu získáváte pro všechny platící účastníky pobytu, který je objednán pojištěncem  ČPZP. Slevu lze uplatnit u tuzemských i zahraničních pobytů pořádaných CK Atis, včetně (není-li u konkrétního pobytu uvedeno jinak) pobytů s doprodejovou slevou „Last“ nebo se slevou za včasný nákup „First“.Sleva se poskytuje ze základní ceny konkrétního pobytu (tzn. z ceny bez příp. příplatků, např. za rozšíření stravy z polopenze na plnou penzi, přikoupení procedur, prodloužení pobytu apod.) Počet pobytů za rok není omezen.

Výše slevy

sleva 10%  (slevový kód CPZP10)  ze základní ceny pobytu se vztahuje pro pobyty v ČR a na Slovensku.

sleva   8%  (slevový kód CPZP8) ze základní ceny pobytu se vztahuje  pro pobyty v Německu, Itálii, Polsku, Rakousku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvatsku.

Klienti, kteří využijí tyto slevové kódy budou ověřeni, zda jsou pojištěnci ČPZP.

Slevu nelze uplatnit a pobyt se slevou nelze objednat u autorizovaných prodejců pobytů Atis. Podmínkou je, že pobyty budou objednány níže uvedenými způsoby:

  1. na www.atis.cz  (non stop – on line) při objednávání pobytu uvést do pole „Slevový kód“ příslušný slevový kód (dle země pobytu). Následně bude příslušná sleva z katalogové ceny odečtena. Možnost platby pobytu kartou.
  2. telefonem na prodejním dispečinku Atis  (on-line - tel. +420 554 787 111 po-pá  od 7:30 do 17:00 hod., příp. e-mail dispecink@atis.cz). Při telefonickém objednávání nebo na písemné objednávce pobytu uveďte příslušný slevový kód (dle země pobytu). K úhradě pobytu Vám vystavíme doklad k bezhotovostní platbě.


Po úhradě pobytu získáte „Voucher – ubytovací poukaz“ s příjezdovými instrukcemi k nástupu pobytu.

Klientům ČPZP bude k dispozici „Pohotovostní služba Atis“  (po-čt od 8,00 do 20 hod.,  pá – ne  od 8,00 do 22,00 hod)  pro řešení příp. problémů, např. s nástupem na pobyt ap.

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.