Kód pojišťovny

Slevy s ČPZP

Sleva 5% Platnost slevy je do 31.12.2023

Partner: Cestovní kancelář DER TOURISTIK CZ a.s. (EXIM tours, Fischer a NEV-DAMA)

Rozsah slev poskytovaných pro pojištěnce ČPZP

Rozsah slev, jež budou s účinností od 1.1.2023 do 31.12.2023 poskytovány pojištěncům České průmyslové zdravotní pojišťovny.    DER Touristik CZ a.s. garantuje, že níže uvedené slevy budou poskytnuty na zájezdy pořádané Cestovní kanceláří  DER TOURISTIK CZ a.s. (EXIM tours, Fischer a NEV-DAMA).

Pokud jde o praktické poskytnutí slevy, pojištěnec se při nákupu prokáže svým průkazem zdravotního pojištění. Nárok na slevu vzniká pojištěnci a všem osobám platícím dospělou cenu, které cestují s ním a jsou na jedné ubytovací jednotce (na pevném lůžku či na přistýlce).

O slevu lze zažádat nejpozději při rezervaci zájezdu před sepsáním smlouvy o zájezdu, a to  jak při prodeji zájezdu v rámci prodejní sítě cestovních kanceláří DER Touristik CZ a.s. tak i při prodeji v rámci webu uvedených cestovních kanceláří.

Zároveň platí, že slevu lze kombinovat s bonusem z karty stálého zákazníka i s dárkovým poukazem určeným pro koupi zájezdu.

Slevu však není možné uplatnit na dětské ceny, na nákup samostatné letenky, nelze je kombinovat s jinými slevami, marketingovými akcemi, či ji není možné kombinovat u zájezdu hrazeného benefity či jinými ceninami.

Sleva se počíta ze zájezdu (balíčku) bez pojištení a jiných doplňkových služeb.

  • U NEV-DAMA zájezdů se slevy nevztahují:
  • zima: na fakultativně dokupované skipasy, autobusovou dopravu, speciální nabídky, jackpot
  • léto: na všechny fakultativně dokupované služby

 

Rozsah a výše poskytované slevy:

FM – first moment – zájezdy se slevou za včasný nákup

LM – last moment – zájezdy se slevou na poslední chvíli

Pro období od 1.1.2023 do 31.12.2023 je výše slev v rámci slevového programu zájezdů pořádaných Cestovní kanceláří DER TOURISTIK CZ a.s.(EXIM tours, Fischer a NEV-DAMA) následující:

5% Sleva EXIM tours  - FM + LM
5% Sleva  NEV DAMA  - LM
5% Sleva  NEV DAMA  -  katalog
5% Sleva CK Fischer  -  FM+LM

 

www.eximtours.cz | www.fischer.cz | www.nev-dama.cz

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.