Kód pojišťovny

Slevy s ČPZP

Sleva 10% Platnost slevy je do 31.12.2024

Partner: Kúpele Lúčky

LÁZNĚ LÚČKY leží v horském, na jih otevřeném údolí pod úbočím Choče na rozhraní Oravy a Liptova v nadmořské výšce 621 m. Nacházejí se ve vzdálenosti 14 km na severovýchod od Ružomberka v tichém horském prostředí a jsou vhodné pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od každodenního rušného života.

Lázeňská léčba v Lúčkách patří mezi nejefektivnější léčebné metody. Podstata všech balneologických metod je v nespecifickém, obecném účinku, který ovlivňuje celkový stav klienta a hraje kladnou roli při procesu uzdravení zejména přeladěním vegetativních funkcí organismu.

K dispozici je celoročně otevřený AQUA - VITAL PARK, jehož součástí je sedací bazén s léčivou termální minerální vodou s teplotou 36 ° C - 38 ° C, rekreační bazén s teplotou vody 28 ° C - 33 ° C s různými atrakcemi ( vzduchové sedadla, protiproud, vzduchové lehátka, vodní číše, masážní trysky, chrliče vody, podhladinové osvětlení) a saunový svět (finská sauna, mentolová sauna, římská parní lázeň, Kneippova koupel a tepidárium). Součástí je i dělený vnitřní minerální léčivý bazén s teplotou vody 33 -35 ° C. Součástí AQUA - VITAL Parku je Snack bar s širokou nabídkou jídel a nápojů systém a la carte a banketka pro uzavřené společnosti.

Pro pojištěnce ČPZP je poskytována sleva ve výši 10 % z ceníkových cen u léčebného pobytu Klasik - Liečebný pobyt Klasik (laznelucky.cz).

K poskytnutí slevy je nutné se po příjezdu prokázat průkazem pojištěnce ČPZP. Sleva není kombinovatelná s dalšími akčními nabídkami.

Objednat léčebný pobyt Klasik se slevou 10 % lze na níže uvedených emailových a telefonních kontaktech - při objednávce prosím uveďte, že jste pojištěnci ČPZP a uplatňujete slevu ve výši 10 %.

Kontakt:

Kúpele Lúčky
Lúčky 530, okres Ružomberok, Slovenská republika

email: recepcia@kupele-lucky.sk
tel.: +421 44 43 75 111

 

 

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.