Slevy s ČPZP 2019

Informace z ozdravného pobytu

Informace z ozdravného pobytu Slovensko - 4. turnus

 • 24. srpna 2019

  A jsme u konce našeho 14denního pobytu...v pořádku jsme dorazili autobusem do Ostravy a všichni jste si vyzvedli své dětičky!
  Celý doprovodný personál 4. turnusu děkuje za úžasně strávených 14 dnů - vaše děti jsou úžasné! Věřím, že si děti odnesly plno hezkých zážitků z pobytu a užily si hodně zábavy! A hlavně, že 14 dní na čerstvém vzduchu prospěje jejich zdraví.
  Končí 4. turnus ozdravně léčebného pobytu s ČPZP ve Vysokých Tatrách.

 • 23. srpna 2019

  Máme tady poslední den ozdravného pobytu v Tatrách. Od rána je příjemné polojasné počasí. Děti po snídani vyrazily do Lomnice, kde si zaskotačily u Jazierka, potom si zasportovaly na hřišti a nakonec si zašly dokoupit poslední suvenýry.Po obědě následovalo balení kufrů. Večer bylo vyhodnocení tábora, pokojů a odpolední sportovní soutěže. Nyní mají děti ještě na rozloučenou diskotéku. Sešla se zde skvělá parta, byly úžasní, no prostě fajn děti. Zítra máme dříve budíček a v 8 hodin vyrážíme směr Ostrava.

  Děti jsou v pořádku a moc se na vás těší.

 • 22. srpna 2019

  Zdravíme domů z Tater, probudili jsme se do chladného slunečného dne, některé děti si šly hned ráno dobrovolně, jiné povinně zaběhat. Po snídani proběhla výstupní zdravotní prohlídka a malování na téma - Zážitky z ozdravného pobytu. Kresby budou ohodnoceny a nejlepší večer oceněny. Po obědě půjdeme na bazén, ven nebo do tělocvičny, kde budeme soutěžit, hrát míčové hry a další pohybové aktivity. Večer nás čeká oblíbený karneval, tak jsme zvědaví, čím nás děti překvapí. Po vyhodnocení soutěže o nejhezčí masku si už budou užívat diskotékovou párty. Opravdu máte super děti, jsou úžasné.

  Krásnou dobrou noc přejí děti domů.

 • 21. srpna 2019

  Dobré odpoledne z Hutníku. Máme zatažené počasí. Po snídani jsme vyrazili na hřiště a louku před hotelem. Na louce probíhalo dechové cvičení pod vedením hlavního vedoucího Maťa a na hřišti soutěže a vybíjená. Odpoledne vyrážíme do tělocvičny a na bazén. Večer bude oblíbená diskotéka. Je tady nádherně, dny nám ale velmi rychle utíkají. Děti zdraví domů.

 • 20. srpna 2019

  Zdravíme z Tater.

  Dnešní výlet se mimořádně vydařil. Počasí nám přálo-celý den polojasno. Z celodenní túry jsme se vrátili akorát na večeři.

  Po snídani jsme si vzali balíčky s jídlem a pitím a vyrazili do Tatranské Lomnice na „električku“, která nás zavezla na stanici Popradské pleso. Odtud jsme šli nádhernou členitou krajinou zhruba 4 km k Popradskému plesu. Po krátkém odpočinku a občerstvení jsme pokračovali na Štrbské pleso. Šli jsme náročným kamenitým terénem. Navíc jsme se museli vyhýbat dalším výpravám.  Děti byly moc šikovné a zvládly cestu výborně.  Na plese jsme měli hodinový rozchod. Děti jako obvykle vzaly stánky s dobrotami a suvenýry „útokem“. Električka nás zavezla zpátky do Lomnice a příjemnou procházkou jsme zdraví dorazili do hotelu na večeři. Všechny děti jsou v pořádku a nyní odpočívají na pokojích. Jako večerní program máme naplánováno promítání filmu. Zatím nevíme, jaký film to bude, tak se necháme všichni překvapit.  Pěkný zbytek dne z Tatranských Matliarů.

 • 19. srpna 2019

  Dobré odpoledne z hotelu Hutník. Dnešní den se opět vydařil. Počasí máme od rána polojasné, ideální na výlet. Budíček i snídaně byli dnes brzy, na cestu jsme dostali balíčky s obědem a připravený autobus nás zavezl na Pieniny. Menší skupinka dětí se vydala s vedoucím Maťem na procházku kolem řeky Dunajec. Ostatní nasedli do připravených vorů (plťí) a absolvovali  1,5 hodinovou plavbu  nádhernou krajinou národního parku po řece Dunajec. V průběhu plavby nám plt´kaři vyprávěli různé zajímavosti a legendy o zdejší přírodě. Po skončení  plavby jsme došli k chatě Pieniny. Následovalo volno. Děti  ho využily k občerstvení, relaxaci nebo pohybovým aktivitám na místním hřišti a venkovním fitku. Poté jsme opět autobusem jeli zpět do hotelu. Večer budeme ve společenské místnosti promítat film a dokončíme program „pokoj baví pokoj“. Zítra nás opět čeká celodenní výlet na Popradské a Štrbské pleso.

  Všechny děti se již skamarádily a vytvořily jednu velkou partu-jsou úžasné!

 • 18. srpna 2019

  Pěkné dopoledne z Matliarov.

  Máme neděli, při které jsme se přehoupli do druhé poloviny ozdravného pobytu. Dnes máme relaxační a pohodový den a velmi rychle nám to tady utíká. Dopoledne jsme na hotelu. Děti se po skupinkách připravují na večer, kde budou zpívat, hrát scénky a hry nebo tančit. Všichni se poctivě připravují. Po odpolední siestě půjdeme ven nebo do tělocvičny, kde budeme soutěžit, hrát míčové hry a další pohybové aktivity. Zítra bude dřívější budíček. Po snídani vyrážíme autobusem na celodenní výlet na Pieniny. Všichni se moc těší. Děti jsou v pohodě a zdraví do ČR.

 • 17. srpna 2019

  Zdravíme domů z Tater,

  probudili jsme se do krásného slunečného dne, některé děti si šly hned ráno dobrovolně, jiné povinně zaběhat. Po snídani děti šly na hřiště, kde se věnovaly fotbálku, přehazované, badmintonu, kreslení na bannery, akrobacii na průlezkách nebo vybíjené. Následovalo dechové cvičení s padákem. Po obědě a odpoledním klidu začala bojová hra, při které se děti rozdělily do šesti oddílů a měly hledat v okolí hotelu vedoucí a hádat pořadí jak mají rozdělené názvy Tater. Děti si zaběhaly, zasoutěžily a byly spokojené. Nejlepší budou také odměněni při večerním programu. Poté si ještě zahrály fotbálek, jiné volejbal, přehazovanou a některé relaxovaly na louce.

  Večer nás čeká táborák.

  Děti zdraví domů:-)

 • 16. srpna 2019

  Zdravíme domů,

  dneska jsme byli s dětmi na celodenním výletě v ZOO kontakt v Liptovském Mikuláši, pak jsme se prošli na Liptovskou Maru. Na výlet jsme jeli autobusem. Na zpáteční cestě jsme vystoupili v Tatranské Lomnici, kde si děti nakoupily a zbytek cesty jsme ukončili procházkou na Matliare. Ráno nám trochu zamračeno, ale nakonec se nám výlet vydařil a začalo svítit sluníčko. V ZOO si děti mohly pohladit některá zvířátka za dozoru zaměstnanců ZOO. K prohlídce byl i zajímavý výklad místních ošetřovatelů zvířátek. Děti byly nadšené. Do večeře mají děti volný program. Jako večerní program máme naplánováno promítání filmu. Zatím nevíme, jaký film to bude, tak se necháme všichni překvapit. Pěkný zbytek dne z Tatranských Matliarů.

 • 15. srpna 2019

  Krásný den z Tater.

  Od rána je příjemné polojasné počasí – ideální na výlet. Ráno jsme se rozdělili na 2 skupiny.  První (převážně menší děti) se vydala na tříhodinovou procházku na Šalvějový pramen a po odpoledním klidu skočily děti do bazénu.  Druhá skupina 24 dětí vyrazila na celodenní túru na Zelené pleso. Cesta byla náročná, ale všichni ji zvládli výborně. Trasa  vede mírně do kopečka po kamenité cestě lesem. Po tříhodinové túře je čekal nádherný pohled na jezero a chatu mezi horami. Děti dostaly hodinový rozchod, aby se najedly  a odpočinuly si. Cesta zpět byla už z kopečka a rychle jim uběhla. Děti jsou spokojené a čekají na chutnou večeři.

  Večer nás čeká ve společenské místnosti diskotéka.

 • 14. srpna 2019

  Pěkné odpoledne z Matliarov.

  Počasí nám dopoledne i odpoledne nepřálo - je chladno s občasným deštěm, a tak jsme museli upravit program. Dopoledne se všichni připravovali na večerní program „pokoj baví pokoj“. Tak jsme zvědaví, co večer předvedou.

  Odpoledne část děti dováděla v bazénu, který je nově zrekonstruovaný a velmi příjemný. Druhá skupinka zvolila tělocvičnu a míčové hry. Děti si to krásně užily. 

  Děti jsou v pohodě a všechny Vás zdraví.

 • 13. srpna 2019

  Ahoj z Tater!

  Dneska jsme se probudili do deštivého počasí. Dnešní program je hodně závislý na počasí. Dopoledne jsme vyrazili na procházku do Tatranské Lomnice. Malinko jsme zmokli. Po odpolední siestě má pršet, tak jsme pro děti naplánovali návštěvu bazénu a sportovní aktivity v tělocvičně (fotbálek, průlezky, malování a luštění na banneru ČPZP) případně si mohou děti zahrát i bowling. Každý den probíhá bodování úklidu pokojů. V závěrečný den bude vyhodnocený nejlepší pokoj. Děti jsou šikovné a většinou mají všechny pokoje pěkně uklizené, maximální počet bodů je až 10. Večer nás čeká „KARAOKE“. Děti jsou v pohodě a všechny Vás zdraví.

 • 12. srpna 2019

  Pěkné odpoledne z Matliarov.

  Ráno jsme se probudili do nádherného slunečného počasí. Část dětí měla dobrovolnou rozcvičku. Po snídani jsme si nachystali baťohy s pitím a pláštěnkami a vyrazili lesní cestou směr „Štart“ - stanice lanovky. Všechny děti zvládly túru výborně. Velká pochvala. Odměnou nám byl nádherný výhled na Lomnický štít a okolí Tater.

  Odpoledne tráví děti na louce a hřišti u hotelu. Věnují se fotbálku, průlezkám a dalším aktivitám nebo si jen tak povídají.  Všechny děti se učí dechová cvičení. Na pletivo hřiště jsme nainstalovali zábavný banner-nový nápad ČPZP. Děti na něm mohou luštit křížovky, osmisměrky, sudoku, kreslit a vybarvovat omalovánky.

  Včera jsme měli fajn večer - ve společenské místnosti jsme řešili dobrovolné výlety a pak jsme se formou hry seznámili. Dneska nás čeká oblíbená diskotéka.

  Všechny děti jsou v pořádku a zasílají pozdravy.

 • 11. srpna 2019

  Krásný pozdrav z Matliarov.

  První noc proběhla v klidu a pohodě. Od rána máme deštivé počasí. Po snídani bude probíhat vstupní lékařská prohlídka u pana doktora. Ostatní děti budou na pokojích vyrábět a malovat své jmenovky na dveře pokojů. Po obědě a odpoledním klidu vyrazíme na procházku do Tatranské Lomnice. Po návratu a večeři proběhne oficiální seznamka.  Zítra vyrazíme lesní cestou na stanici lanovky „Štart“. Všechny děti jsou v pořádku.

 • 10. srpna 2019

  Milí rodiče, už jsme na místě! V pořádku jsme dorazili na Slovensko k Hotelu SOREA Hutník :) Přivítal nás čerstvý vysokohorský vzduch. Ubytovali jsme se do svých pokojů a nyní jsme na naší první společné večeři. Děti se již trošku seznámily během cesty v autobuse. Všichni se těšíme na zítřek, kdy blíže poznáme okolí místa pobytu.
  Začíná 4. turnus ozdravně léčebného pobytu ve Vysokých Tatrách s ČPZP


zpět na přehled pobytů

Facebook

Infocentrum
810 800 000, 597 089 205
(částečně hrazeno)

kód pojišťovny: 205