Oznámení
Aktuální informace ČPZP

Ve funkci najdete důležitá upozornění nebo oznámení ČPZP pro veřejnost. Oznámení jsou zasílána formou zprávy, která se zobrazí v této funkci.

Oznámení

Cestovní pojištění
Výhodné online

Uzavřete cestovní pojištění pro sebe a své blízké. Sjednatelem pojištění musí být pojištěnec ČPZP. Výhodnější ceny pojištění jsou stejné pro pojištěnce i nepojištěnce ČPZP. Můžete se připojistit i proti covidu-19.

Cestovní pojištění

Najdi lékárnu
Nejbližší lékárna v okolí

Zapněte si polohové služby, a snadno najdete nejbližší lékárnu. A můžete se podívat i na její otevírací dobu.

Najdi lékárnu

Najdi lékaře
Nejbližší lékař v okolí

Na základě vaší polohy vyhledejte nejbližšího smluvního lékaře ČPZP, podle zvolené odbornosti. V detailu se pak dozvíte ordinační hodiny a kontaktní údaje na zvoleného lékaře.

Najdi lékaře

Najdi pobočku ČPZP
Nejbližší pobočka ČPZP v okolí

Pokud chcete najít nebližší pobočku ČPZP nebo třeba zjistit její otevírací dobu či telefonní číslo, je k tomu určena tato funkce. Navíc vás bude informovat o omezeních nebo aktuálních změnách.

Najdi pobočku ČPZP

Důležitá čísla
Telefonní čísla pro tísňová volání

Jednoduchá funkce, která ale může mít velký význam v situaci, kdy si nemůžete vzpomenout na to správné telefonní číslo, třeba na Policii ČR.

Důležitá čísla

Lékařská pohotovost
Nejbližší lékařská pohotovost

Hledáte-li v neděli večer pohotovostní lékárnu, můžete zkusit naši aplikaci.

Lékařská pohotovost

Očkování
Přehled očkování s připomenutím

Funkce nabízí přehled nejběžnějších očkování, která dospělý člověk může potřebovat. Navíc umí udržovat záznamy o provedeném očkování, včetně upozornění na blížící se termín přeočkování. Tyto záznamy si klienti musí nadefinovat sami - nelze je získat ze systému automaticky.

Očkování