Akvizice 3Q 2019

Mobilní aplikace ČPZP

Pro všechny své klienty připravila ČPZP novou mobilní aplikaci s názvem „Zdraví v mobilu“. Aplikace je nyní dostupná pro iOS a Android a najdete ji na na App Storu a Google Play.

Pro klienty ČPZP i širokou veřejnost přinášíme řadu zajímavých funkcí.

Pojištěnci ČPZP se mohou podívat na svůj osobní účet, seznam navštěvovaných lékařů, v aplikaci mají kartičku pojištěnce, informace o případném dluhu na zdravotním pojištění a mnoho dalších funkcí.

Všichni klienti si mohou například najít smluvního lékaře, uzavřít cestovní pojištění, najít lékařskou pohotovost nebo zjistit informace o očkování.

Mysleli jsme i na nastávající maminky. Naše funkce je provedou celým těhotenstvím. Najdou zde například přehled těhotenských vyšetření, seznam věcí do porodnice, uvidí, jak se jejich miminko před porodem vyvíjí a mnoho dalších praktických rad.

Podrobné informace o jednotlivých funkcích, obrázky, video a odkazy na aplikaci naleznete na stránkách:

Jak se v aplikaci přihlásit jako pojištěnec

Abyste mohli v mobilní aplikaci používat všechny funkce pro pojištěnce ČPZP, musíte být pojištěni u ČPZP a mít platnou registraci s oprávněním v naší Elektronické přepážce. Pokud jste uživatelem Elektronické přepážky ČPZP, můžete si v mobilní aplikaci zřídit přístup v Menu, v části pro nastavení přihlašovacích údajů (Přihlásit se). Stačí kliknout na tlačítko „Zřídit přístup“, vyplnit přihlašovací jméno do Elektronické přepážky a mobilní číslo, které jste pro přístup registrovali. My vám obratem pošleme prostřednictvím SMS heslo. Přihlašovací jméno a heslo poté nastavíte v Menu mobilní aplikace, a následně se již dostanete například na svůj osobní účet, přehled lékařů, kartičku pojištěnce, přehled OSVČ a mnoho dalších funkcí.

Pokud chcete mít v mobilní aplikaci přístup na kartičky pojištěnce i pro své děti nebo své blízké, pak musíte mít na děti (rodiče, manželku, manžela) zřízeno oprávnění. O oprávnění si můžete požádat na pobočce ČPZP nebo po přihlášení v Elektronické přepážce ČPZP.

Nejste-li registrováni v Elektronické přepážce ČPZP a chcete mít přístup třeba na osobní účet, pak se jednoduše (a rychle) zaregistrujte na kterékoliv pobočce ČPZP nebo online prostřednictvím webových stránek.

Jestliže nejste ještě registrováni v Elektronické přepážce ČPZP a nemůžete se podívat na funkce pro pojištěnce, nevadí. Připravili jsme ukázková data, která se zobrazí, pokud v přihlašovacím dialogu vyplníte:

                Přihlašovací jméno:        demo
                Heslo:                          demo

Podporované systémy

Aktuálně podporujeme oba nejrozšířenější operační systémy pro mobilní zařízení:

  •          Android ve verzi 4.1 a vyšší
  •          iOS ve verzi 8.0 a vyšší

Do budoucna chceme připravit i verzi pro Windows 10 mobile.

Facebook

Infocentrum
810 800 000, 597 089 205
(částečně hrazeno)

kód pojišťovny: 205