Mobilní aplikace

Nechcinudu.cz

Informace k číselníkům vydávaným SZP ČR

Zdravotní pojišťovny sdružené ve Svazu zdravotních pojišťoven ČR (SZP ČR) hradí hromadně vyráběné léčivé přípravky a potraviny pro zvláštní lékařské účely, hromadně vyráběné léčivé přípravky používané v ústavní péči a zdravotnické prostředky dle číselníků vydávaných SZP ČR.

S účinnosti od 1. července 2011 jsou podle číselníku SZP ČR hrazeny hromadně vyráběné léčivé přípravky a potraviny pro zvláštní lékařské účely (HVLP). Číselník lze stáhnout z webových stránek SZP ČR:
http://www.szpcr.cz/ciselniky.php?c=lk_cis_hvlp

S účinnosti od 1. ledna 2012 jsou podle číselníku SZP ČR hrazeny hromadně vyráběné léčivé přípravky používané v ústavní péči (NHVLP). Léčivé přípravky uvedené v číselníku jsou smluvním zdravotnickým zařízením hrazeny ze zdravotního pojištění jako zvlášť účtované léčivé přípravky při poskytování ústavní péče do výše a za podmínek v číselníku uvedených.

Číselník lze stáhnout z webových stránek SZP ČR:
http://www.szpcr.cz/ciselniky.php?c=lk_saz_nemlp

S účinnosti od 1. prosince 2011 jsou podle číselníku SZP ČR hrazeny zdravotnické prostředky (ZP).

Číselník lze stáhnout z webových stránek SZP ČR:
http://www.szpcr.cz/ciselniky.php?c=lk_cis_pzt


Další informace naleznete na webových stránkách SZP ČR. Po registraci na těchto stránkách (http://www.szpcr.cz/reg-ciselniky.php) budou číselníky zasílány do Vaší e-mailové schránky pravidelně dle aktualizací.

Za obsah odpovídá: Ing. Schindler Petr Ph.D.

Facebook

Infocentrum
810 800 000, 597 089 205
(částečně hrazeno)

kód pojišťovny: 205